Wtorek, 22 Maj 2018    

Zespół Szkół w Zwardoniu - Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi i Gimnazjum Publiczne w Zwardoniu

Osiągnięcia uczniów

2015/2016

Srebrna Gwiazda Betlejemska na X Przeglądzie Kolęd i Pastoraek "Pastorałka Żywiecka 2016" dla Zespołu Wokalnego pod kierunkiem p. Piotra Puszyńskiego.
 

 
 

2012/2013

    XVI Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Biblijnej "Jonasz" finał  

Patrycja Kocoń - II miejsce   
Paulina Węglarz,  Jakub Włoch, 

 Maciej Szymanek - udział w finale 



Konkurs Fotograficzny - "Przyroda w obiektywie - zwiastuny wiosny"
 

Patrycja Kocoń - I miejsce  
  
  Paulina Broda - II miejsce      

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
 
Natalia Bury - drugie miejsce w eliminacjach powiatowych szkół gimnazjalnych 
Natalia Bury - pierwsze miejsce w eliminacjach gminnych szkół gimnazjalnych     
Michał Patrias - drugie miejsce w eliminacjach gminnych szkół podstawowych

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"-
pierwsze miejsca dla Patrycji Kocoń i Pauliny Węglarz z kl. II gimnazjum
Konkurs Plastyczny: "Rajd Chłopski oczami dziecka"
Maria Zając z kl. VI - II miejsce w kategorii klas IV - VI                         
Konkurs Przedmiotowy z Geografii - finalistki etapu wojewódzkiego
  Natalia Bury z kl. III gimn
  Patrycja Kocoń z kl. II gimn. 
     

Gminny konkurs na stroik świąteczny- W kategorii młodzież gimnazjum:
 I miejsce - Paulina Węglarz,  II miejsce - Anna Śleziak, III miejsce - Patrycja Zwardoń, wyróżnienie - Natalia Ligocka.
- W kategorii dzieci klas I - III: miejsca drugie: Emilia Zwardoń i Radosław Zwardoń. 


 Konkurs  literacki:"Dziecięce marzenia, tęsknoty, nadzieje" oranizowanym przez Wydział Kultury Starostwa Powiatowego, Muzeum Miejskie oraz Miejskie Centrum Kultury w Żywcu w ramach cyklu imprez "Boże Narodzenie w Beskidach".  
Wyróżnienie dla Joanny Śleziak - uczennicy klasy III gimnazjum -

    I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej   
 Indywidualnie dla Natalii Bury. Zwyciężczyni konkursu indywidualnego w nagrodę pojedzie na wycieczkę do Brukseli ufundowaną przez eurodeputowaną - p. M. Handzlik  
 Drużynowo dla naszego Gimnazjum. Zwycięską drużynę tworzyły: Natalia Bury i Joanna Śleziak. Gratulujemy!
 III miejsce  indywidualnie dla Joanny Śleziak.   
Więcej na: http://www.zsbd.edu.pl/index.php/konkurs-wiedzy-o-unii-europejskiej/395-wyniki-pkwoue-2012.html 

2. miejsce w Przeglądzie Piosenki Turystycznej w Rajczy 

2011/2012

Wyniki sprawdzianu po klasie szóstej i egzaminów gimnazjalnych w roku szkolnym 2011/2012

  • Rafał Węglarz   - Laureat  wojewódzkiego etapu Konkursu Przedmiotowego z Matematyki   
  • Rafał Węglarz -  Laureat wojewódzkiego etapu Konkursu Przedmiotowego z Fizyki 
  •  Rafał Węglarz  - Laureat Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanego przez Książnicę Beskidzką w Bielsku - Białej  
  •  Rafał Węglarz, Patrycja Płoskonka-  Laureaci Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej w Żywcu 
  •  Natalia Bury - Laureat Międzynarodowego  Ekumnicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz"  gimnazjum 
  •  Jakub Włoch -  Laureat Międzynarodowego Ekumnicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz" szkoła podstawowa 
  •  Paulina Węglarz -  Laureat Międzynarodowego Ekumnicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz" gimnazjum 
  •  Patrycja Kocoń -  Laureat Międzynarodowego  Ekumnicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz" gimnazjum
  •  Rafał Węglarz -  Laureat Międzynarodowego Ekumnicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz" gimnazjum 
  •  Paulina  Węglarz  - Laureat Międzynarodowego Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową Dolny Kubin 2011
 Wyniki sprawdzianu po klasie szóstej i egzaminów gimnazjalnych w latach 2010 - 2011
2010/2011
  • Edyta ŻabnickaDominika WęglarzKlaudia Kaczmarek Dorota Ligocka  - Trzecie miejsce w konkursie filmowym: "Śmiej się razem z nami" organizowanym przez Oxford University Press i Polanglo     
 2009/2010
  •  Anna Legierska -  "Taon" ( laureat) Polsko - Ukraińskiego Konkursu Fizycznego "Lwiątko".
  •  Anna Legierska, Anna Krzepina - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej w Żywcu 
  •  Natalia Bury, Anna Legierska, Kamil Hojny, Kamil Węglarz - Udział w powiatowych eliminacjach konkursów przedmiotowych z fizyki, historii i interdyscyplinarnego 
  •  Joanna Śleziak, Dominika Paskudzka  - Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Rośliny piękne i pożyteczne" 
  •  Joanna Śleziak  - Wyróżnienie w Konkursie Literackim "Zwyczaje i obrzędy na pograniczu polsko - słowackim "  
  •   Natalia Bury, Joanna Śleziak, Anna Legierska, Sylwia Wojtyła -  Udział w powiatowym etapie zawodów szachowych 
  •  Natalia Bury, Anna Kołosińska -  Puchar Skalanki - zawody pwiatowe 
  •  Anna Kołosińska, Mikołaj Rudnicki-  Udział w Mistrzostwach Polski w Snowboardzie i  Narciarstwie Alpejskim 
  •  Przemysław Zwardoń, Patrycja Płoskonka, Anna Karch -  Konkurs na szopę bożonarodzeniową - miejsca od 1. do 3. 
  •   Sylwia Wojyła, Klaudia Kaczmarek, Paulina Iwanek 1 - 3 miejsca w  Gminnym Konkursie na Maski Kolędnicze