12.07.2020    

Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Zwardoniu

Zajęcia rewalidacyjne

 

W tym tygodniu zachęcam do ćwiczenia motoryki małej.
Budowanie
z klocków różnego rodzaju, lepienie z plasteliny całych światów, wykorzystywanie rozmaitych materiałów do tworzenia ciekawych przedmiotów, to przecież Twój świat. Refren piosenki z mego dzieciństwa głosi: "bo fantzja jest od tego, aby bawić się na całego". Zatem do dzieła! Poniżej linki do takiej zabawy.

 https://autyzmwszkole.com/2017/11/27/pomysly-z-makaronu/

 https://autyzmwszkole.com/2018/10/17/zakretki-motoryka-mala/Dzień dobry! W ten sposób pozdrawiamy się wzajemnie. Jest to wstęp do kontaktów społecznych, odpowiednie używanie tych słów, to również elementarz dobrego wychowania. W tym tygodniu tematem wiodącym jest: "trening umiejętności spłecznych", a "dzień dobry" to dwa magiczne słowa, które otwieraja wiele drzwi. Zachęcam do skorzystania z linków niżej i trenowania umiejętności społecznych.

https://autyzmwszkole.com/2019/12/04/autystyczne-zabawy-domowe-umiejetnosci-spoleczne/

https://autyzmwszkole.com/2019/11/18/scenariusze-rozmow-telefonicznych-zostawianie-wiadomosci-dla-rodzicow/

 

    W związku z obecną sytuacją zajęcia rewalidacyjne również muszą się odbywać zdalnie. Bardzo proszę, aby uczeń nadal ćwiczył swój podpis. Zamieszczam link do strony na krórej znajduje się wiele ćwiczeń, dwa ćwiczenia (linki niżej) szczególnie polecam na ten tydzień. Przesyłam również gotową kartę pracy. Powodzenia!

https://autyzmwszkole.com/

https://autyzmwszkole.com/2018/02/19/czasy-gramatyczne-rozwoj-mowy/

https://autyzmwszkole.com/2017/11/18/tabliczka-mnozenia-na-2-cwiczenia/
Karta pracy